Menu

30 aksidente me 15 të lënduar nga reshjet e borës

30 aksidente me 15 të lënduar nga reshjet e borës

Reshjet e mbrëmshme të borës në Kosovë kanë shkaktuar një numër të madh të aksidenteve.
Sipas Policisë së Kosovës, që nga ora 21:00 e së dielës e deri më tani, në gjithë Kosovën janë shënuar 30 aksidente trafiku me rreth 15 të lënduar.

Reshjet e mbrëmshme të borës në Kosovë kanë shkaktuar një numër të madh të aksidenteve.

Policia e Kosovës është në teren dhe numri i aksidenteve mund të ndryshojë.

Ndërkohë që Policia u ka bërë thirrje ngasësve të veturave që të mos dalin pa pajisjet e duhura dhe të papërgatitur në rrugë.

Ndaje me të tjerët

Submit to FacebookSubmit to Google PlusSubmit to Twitter
Kthehu në krye

Veglat

Rreth nesh

Na ndiqni edhe në

Miqtë nga facebooku